TESTOVÁNÍ NA MÍRU A UŽÍVÁNÍ

04.07.2023

Pomocí esencí na míru Vám pomohu vyladit Vaše emoce a zajistit emoční rovnováhu, aby jste se cítili spokojeně.

Bachovy květové esence Vám vytestujeme na ,, míru"

Nabízíme :

  • Osobní Konzultace v Berouně v krásném prostředí naší poradny, kde se budete cítit příjemně. Vstupní konzultace je dobrá pro prvotní osobní přístup a následné vytestování esencí..
  • Konzultace ZOOM. Online z pohodlí Vašeho domova.
  • Telefonická konzultace, nebo emailová – psaná. Zavolejte mi nebo napište a já se Vám ozvu zpět.Po vybrání esencí na míru, zasílám esence zásilkovou hned druhý den.

Esence vydrží cca 3- 4 týdny maximální. Po vybrání lahvičky se spolu spojíme a na základě Vašich pocitů, můžeme ponechat stejné esence, dokud se emoce úplně nesrovnají a nebo vytestovat nové esence. Je to individuální proces, každý jedinec je originál a každý potřebuje jiný individuální přístup.

Užívání :

  • S kapátkem se užívají 4 x 4 kapky denně do úst. 
  • S rozprašovačem, provádíme 2 vstřiky 4 x denně

Lze kapat i častěji, například při pocitu krize nechte mezi jednotlivými dávkami 10 minut rozestup. Esence tento čas potřebují, než zafungují. V krizi můžete nakapat i několik dávek po sobě, rychleji se uleví. Při pravidelném užívání lahvička vydrží 3 – 4 týdny. Při častějším užívání, o něco míň.

Doporučujeme jimi začít ráno den a večer končit před spaním. Další dávky užijeme během dne, kdy si můžete nakapat, kdy si vzpomenete. Pokud nemůžete spát nakapejte si i v noci..

Naše lahvičky jsou opatřeny rozprašovačem, pro jednodušší aplikaci.

Na přání můžeme využít lahvičku s kapátkem, kde se aplikují kapky do úst, aby se kapátko nedotklo zubů nebo jazyka. Esence jsou konzervované malým množstvím alkoholu. Pro ty co alkohol nechtějí, děláme esence bez alkoholu, ale v tomto případě je dobré uchovávat esence v lednici.

Jedná se o energii rostlin a nemůžete se s nimi předávkovat. Esence si nevadí s žádnými léky. Nevadí jim pokojová teplota ( konzervuje je trocha alkoholu, )

Esence lze i natírat na pokožku v oblasti tepny (předloktí, zápěstí, spánky)

Esence lze i nakapat do sklenice s vodou nebo do teplého čaje, nebo jiné tekutiny. V tomto případě dejte na na 2 dcl tekutiny 4 kapky esencí.

Esence nejsou léky, ani léky nenahrazují, S léky se neovlivňují a můžete je užívat společně.